برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
تولید کننده
بیشتر... کمتر
قیمت
تومان تومان
رنگ
بیشتر... کمتر
گروه کابل - مبدل
بیشتر... کمتر
نوع کابل - مبدل
بیشتر... کمتر
نسخه کابل - مبدل
بیشتر... کمتر
طول کابل
بیشتر... کمتر
هرتز
رزولوشن قابل پشتیبانی
بیشتر... کمتر
قابلیت انتقال اطلاعات (دیتا)
پوشش ظاهری کابل (روکش)
زاویه سوکت
جستجوی پیشرفته

کابل

لیست قیمت و خرید انواع کابل

کابل ها عضو جدا نشدنی از تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتر ها هستند و هر کدام ویژگی ها و کاربرد های مختلفی دارند. همه تکنولوژی های مورد استفاده در دنیای امروز برای ارتباط با یکدیگر و یا شارژ شدن نیاز به کابل و رابط دارند. به طور کلی کابل ها گذرگاهی برای انتقال اطلاعات و انرژی بین دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتر ها به شمار می روند.

از جمله کابل های پرکاربرد که همه روزه از آن ها استفاده می کنیم، میتوان به کابل USB در انواع تایپ ها، کابل های انتقال تصویر مانند HDMI و VGA و Display Port، کابل انتقال صوت AUX و کابر های فیبر نوری و کابل های انتقال اطلاعات در شبکه مانند کابل LAN اشاره کرد.

در وب سایت و فروشگاه لاجی لوک میتوانید تنوع وسیعی از کابل ها و رابط ها را از برند های برتر در تولید تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری مثل فرانتکی نت و کی نت پلاسبیاندولکانوآمپلیفایلایمستونانکرریمکسروموسوی نتاوریکوفیلیپسبافودی لینک و یوگرین را برای خرید خود انتخاب کنید. محصولات فروشگاه لاجی لوک با گارانتی اصلی از شرکت های معتبر فرانتشبکه البرزمروارید اسپیرو و آواژنگ ارایه می شود و می توانید با اطمینان کامل اقدام به خرید کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی و هرگونه سوال در خصوص محصولات میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

ادامه مطلبنمایش کمتر

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم