برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر محصولات
تولید کننده
بیشتر... کمتر
قیمت
تومان تومان
جستجوی پیشرفته

ویدئو کنفرانس

13,200,000 تومان
Logitech MeetUp Expansion Microphone Add-On Microphone For Huddle Room Flexibility / 989-000405 توجــه! این محصول تنها قابلیت استفاده به همراه ویدیو کنفرانس لاجیتک MeetUp را دارد.
16,000,000 تومان
Logitech Group Expansion Microphone Add-On Mics For Larger Groups / 989-000171 توجــه! این محصول تنها قابلیت استفاده به همراه ویدیو کنفرانس گروپ لاجیتک را دارد.
اتمام موجودی
51,370,000 تومان
Logitech Rally Video Conferencing / 960-001224 توجــه! به ازای هر 6 نفر شرکت کننده بیشتر از 10 نفر، یک میکروفون اضافی نیاز است.
اتمام موجودی
112 تومان
Logitech Rally Expansion Microphone / 989-000430 توجــه! این محصول تنها قابلیت استفاده به همراه ویدیو کنفرانس لاجیتک Rally و Rally Plus را دارد. به ازای هر 6 نفر شرکت کننده بیش تر از 10 نفر، یک میکروفون اضافی نیاز...
اتمام موجودی
9,845,000 تومان
Logitech Rally Expansion Speaker / 960-001230 توجــه! این محصول تنها قابلیت استفاده به همراه ویدیو کنفرانس لاجیتک Rally را دارد.

بهترین قیمت ویدئو کنفرانس به همراه مشخصات کامل و خرید اینترنتی آسان

امروزه استفاده از ویدئو کنفرانس ها در جهت کاهش هزینه های سفر و صرفه جویی در وقت و زمان، میان شرکای کاری و تجاری رایج شده است. شما با استفاده از ویدئو کنفرانس می توانید جلسات کاری از راه دور خود را برگزار کنید و دریافت صوت و تصویر به صورت زنده در اقصی و نقاط جهان را تجربه کنید.

بسته به مدل انتخابی شما، یک ویدئو کنفرانس می تواند دارای تجهیزاتی مانند میکروفون، وب کم، منبع تغذیه، رابط USB، ریموت کنتل، کنترل لمسی و ... باشد. قیمت انواع ویدئو کنفرانس بر اساس امکانات و مدل آن متفاوت می باشد.

اگر قصد خرید ویدیو کنفرانس و وبکم را دارید کالا های این صفحه از فروشگاه اینترنتی لاجی لوک را بررسی و سپس اقدام به خرید نمایید. کالا های فروشگاه اینترنتی لاجی لوک دارای گارانتی اصلی و تضمین بهترین قیمت بازار است.

در این صفحه شما لیست ویدئو کنفرانس های لاجیتک - ویدئو کنفرانس جبرا - مایکروسافت - ای فورتک را مشاهده می نمایید.

محصولات ارائه شده در این سایت، فقط با گارانتی های اصلی ( مروارید اسپیرو - پانا - نوترونیک ) به فروش میرسند.

ادامه مطلبنمایش کمتر

منـو

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم