برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

حریـم خصـوصی شمـا در فروشگـاه اینترنتـی لاجـی لوک

فروشگاه اینترنتی لاجی لوک ضمـن احترام برای حریم شخصی کاربران برای خرید، ثبـت نظـر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی لاجی لوک قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده (تا سقف معین) صادر می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های فروشگاه اینترنتی لاجی لوک از طریق آنها صورت می گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی لاجی لوک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی لاجی لوک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فروشگاه اینترنتی لاجی لوک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل ها و خبرنامه های فروشگاه اینترنتی لاجی لوک ندارید٬ می توانید با کلیک بر روی کلمه لغو عضویت،در انتهای صفحه ایمیل، و یا از طریق پنل شخصی خود در سایت فروشگاه اینترنتی لاجی لوک و قسمت " اطلاعات شخصی شما " این کار را انجام دهید.

ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی لاجی لوک، با شماره های شخصی، تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی لاجی لوک است. پیامک های ارسالی از طرف لاجی لوک صرفاً در جهت اطلاع کاربران از وضعیت پردازش سفارش، رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه فروشگاه اینترنتی لاجی لوک می باشد و در غیر اینصورت، مراتب را جهت پیگیری قانونی، از طریق تلفن به ما اطلاع دهید.

فروشگاه اینترنتی لاجی لوک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی لاجی لوک می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی لاجی لوک هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر با حکم قانونی و درخواست مراجع ذی صلاح.

فروشگاه اینترنتی لاجی لوک همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می کند، اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی فروشگاه اینترنتی لاجی لوک و روش های مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری می کند.

فروشگاه اینترنتی لاجی لوک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس: 434 000 43 - 021 (پاسخگویی در ساعات کاری فروشگاه)

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان: تهـران - میدان هفت تیر - خیابان کریمخان زند - خیابان حسینی - خیابان چهارم شرقی - پلاک 10

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم