راهنمای خرید

راهنمای خرید انواع فلش مموری
تیم تحریریه لاجی مگ

راهنمای خرید انواع فلش مموری

در سال های اخیر، این امکان که اطلاعات ذخیره شده قابل حمل و نقل باشد، برای کاربران از جذابیت خاصی برخوردار است. به همین دلیل فلش مموری ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و شرکت های بسیاری جهت تولید انواع فلش مموری ها با ظرفیت ها و ویژگی های مختلف پرداختند.

هاب یوگرین
تیم تحریریه لاجی مگ

نقد و بررسی انواع هاب یوگرین

برند یوگرین یک برند چینی است که از سال 2012 به تولید تجهیزات کامپیوتری و لوازم جانبی می پردازد. از جمله محصولات پر طرفدار این شرکت می توان به هاب های USB اشاره کرد که عمدتا جهت رفع مشکل محدودیت پورت کامپیوتر های شخصی به کار می رود. در این مقاله قصد داریم به شرح کاربرد هاب یوگرین و انواع آن بپردازیم.

همه چیز درباره انواع ماوس پد
تیم تحریریه لاجی مگ

همه چیز درباره انواع ماوس پد یا زیرموشی!

بیش از نیم قرن از ورود ماوس پد ها به بازار می گذرد و انواع ماوس پد ها با حفظ شکل ظاهری توانسته اند ویژگی های خاصی را در خود گنجانده و برای هر دسته از کاربران بهترین کارایی را داشته باشند. کمی قبل تر از ورود ماوس های لیزری با فناوری ها و تکنولوژی های جدید، ماوس ها برای داشتن بهترین کارایی نیاز به سطح مناسب داشتند.

راهنمای جامع خرید هدفون و هدست گیمینگ
تیم تحریریه لاجی مگ

راهنمای جامع خرید هدست گیمینگ

هر گیمر در طول زندگی خود بار ها شنیده که صدای دستگاه خود را کم کند. این در حالی است که بخش بزرگی از لذت و هیجان بازی های کامپیوتری توسط صدا ها و افکت های صوتی منتقل می شود. خرید هدفون یا هدست مناسب گیمینگ…

راهنمای جامع خرید کیبورد گیمینگ
تیم تحریریه لاجی مگ

راهنمای جامع خرید کیبورد گیمینگ

کیبورد های مخصوص بازی با امکانات ویژه و گیمر ها تجربه متفاوت و لذت بخشی از انجام بازی های کامپیوتری را فراهم می کنند. در ادامه به بررسی این ویژگی ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

راهنمای جامع خرید ماوس
تیم تحریریه لاجی مگ

راهنمای جامع خرید ماوس + لیست قیمت

ماوس یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات کامپیوتری است که برای کار با کامپیوتر ضروری است. در این مقاله قصد داریم تا با هم به بررسی ویژگی های کلیدی انواع ماوس ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید تجهیزات کامپیوتری و لوازم جانبی

امروزه با تنوع بسیار بالا کالا در دسته تجهیزات کامپیوتری و لوازم جانبی خرید محصول مناسب با نیاز کاربر سخت تر از قبل شده. این موضوع باعث شده تا افراد سود جو با استفاده از عدم آگاهی کاربر اقدام به فروش محصولات خود کنند.

فروشگاه اینترنتی لاجی لوک در راستای بهبود تجربه کاربران از خرید اینترنتی اقدام به تولید محتوای دقیق از محصولات داشته و این اطمینان را به کاربر خواهد داد تا در زمان خرید بهترین انتخاب را داشته باشد. به همین منظور مقالاتی تحت عنوان راهنمای خرید محصول را در این بخش قرار دادیم.

پیشنهاد میکنیم تا قبل از انتخاب و خرید محصول، راهنمای خرید کالا را مطالعه نمایید تا از پارامتر ها و مواردی که در کیفیت و قیمت کالا دخیل هستند آگاه شوید. همچنین راهنمای خرید کالا به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را با توجه به بودجه و نیاز خود داشته باشید.

مطالعه بیشتر
اسکرول به بالا